Lucie Hinnerová: Můj cíl splněn

Publikováno 22 Kvě 2015 in Napsali o mně | Komentáře nejsou povoleny

Česká profesionální golfistka Lucie Hinnerová se na turnaji Uniqa Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy 2015 ze série Czech PGA Tour na hřišti v moravském Slavkově umístila nejlépe ze všech hráček a to na děleném 8. místě se skore +1.
“Dala jsem si za cíl umístit se v TOP 10 a hlavně zahrát dvě slušná kola, s kterými budu spokojená,” řekla Hinnerová, která první kolo zahrála v paru a druhé jednu ránu nad.

“Druhé kolo bylo podle mě o dost těžší, protože foukal silný vítr. Na Slavkově mě ale hodně mile překvapily rychlé greeny. Je super zahrát si na tak dobře připraveném hřišti, s takovou rychlostí na greenech se setkávám spíše na zahraničních turnajích,” pochvalovala si česká profesionálka, která si po umístění na T8, svůj cíl na turnaji splnila: “Takže spokojenost,” dodala s úsměvem.

Moc odpočinku si ale Lucie Hinnerová neužije: “Teď budu ještě pár dní trénovat a v pondělí letím do Norska na turnaj LET Access. Doufám, že tam budu pokračovat stejně dobře jako ve Slavkově,” uvedla golfistka, která si skvělým umístěním v Austerlitzu spravila náladu po turnaji ve Švýcarsku.

“Ve Švýcarsku mi vůbec nešly železa, takže bylo na čem pracovat. Celý týden jsem poctivě trénovala nejen s nimi, ale pilovala jsem i krátkou hru. Samozřejmě jsem nezapomněla ani na kondici, kterou jsem ale bohužel v poslední době musela trochu omezit. V sezóně se už nedá stíhat trénink 4x – 5x týdně,” povzdychla si Lucie Hinnerová.

Na Slavkově dělal caddyho Lucii Hinnerové thai boxer Tomáš Hron: “Je skvělé, když vám radí sedminásobný mistr světa. Přestože golf nehraje, tak v roli kedíka byl naprosto super. Určitě ho poprosím, ať mi kedí častěji.”

Zdroj: http://www.golf.cz/novinky/lucie-hinnerova-nejlepsi-zen-na-slavkove/