LET Access: Lucie Hinnerová bodovala

Publikováno 16 Čer 2015 in Napsali o mně | Komentáře nejsou povoleny

V sobotu skončila další série LET Access, tentokrát ve francouzském Štrasburku. Jediná Češka, která prošla cutem, byla Lucie Hinnerová.
Zahrála 71, 72 a 73 ran a skončila v paru. Hinnerová se tak umístila na děleném 30. místě.

“Poslední kolo sice nebylo úplně podle mých představ, ale jsem celkem spokojená. Zahrála jsem jednu ránu nad par a celkově za tři kola jsem skončila even par,” okomentovala své umístění Lucie Hinnerová.

“Na třetí kolo jsem se opravdu těšila. Doufala jsem, že se umístím lépe. Bohužel mi už ale tolik nešlo puttování jako v předchozích dvou dnech,” povzdychla si česká profesionálka.

“Zahrála jsem tři birdie a celkově za tři kola 13 birdie, z čehož mám opravdu radost. Poslední dobou jsem měla problémy se skorováním, tak jsem opravdu ráda, že jsem to konečně prolomila. A doufám, že to tak bude pokračovat i na dalších turnajích,” vzkázala Hinnerová po finále.

“Teď mám týden pauzu na trénink a na přijímačky na navazující magisterské studium. A pak pokračuji turnaji z české PGA v Ostravici a na Talích, kam se těším, protože to hřiště mám strašně ráda, i když je dost těžké. Další turnaj ze série LET Access mě čeká od 3. – 5. července v Borasu ve Švédsku,” dodala Lucie Hinnerová.

Česká golfistka přijela do Štrasburku už v neděli večer, aby si hned v pondělí ráno zahrála první cvičné kolo a mohla se na hřiště pořádně připravit.
“Překvapila mě rychlost greenu, které byly o dost rychlejší než u nás, tak jsem měla trochu problém si na ně zvyknou. Ze začátku jsem vůbec nedokázala odhadnout ani krátké ani dlouhé putty. Vůbec jsem nevěděla, jak silně je mám hrát.”

V prvním kole startovala Hinnerová v 8 hodin. “První devítka byla zvláštní. Hned na třetí jamce jsem zahrála nesmyslně doubla, a pak ještě dvě bogey. Naštěstí jsem dobře puttovala a většinu birdie šancí jsem proměnila. První kolo jsem došla se skore -1. To druhé jsem zvládla v paru, kdy jsem na posledních třech jamkách zahrála dvě birdie a tím jsem si pojistila cut.”

Zdroj: http://www.golf.cz/novinky/access-lucie-hinnerova-bodovala//