GOLFISTKA HINNEROVÁ POMÁHÁ VYTVÁŘET GOLFOVOU KOLEKCI FIRMY UAX

Publikováno 07 Čer 2016 in Napsali o mně | Komentáře nejsou povoleny

Lucie Hinnerová, česká profesionální golfová hráčka, spolupracuje s oděvní firmou UAX. Pětadvacetiletá rodačka z Kopřivnice, česká golfová reprezentantka, která je nyní druhou nejúspěšnější českou profesionální golfistkou, pomáhá vytvářet novou kolekci golfového oblečení.

„Oblečení firmy UAX se mi líbí, ale to by samozřejmě pro dlouhodobou spolupráci samo o sobě nestačilo. Lákal mě především fakt, že mohu využít svých zkušeností a poradit zástupcům firmy UAX, jak by jejich golfová kolekce mohla vypadat, aby byla nejen hezká, ale i funkční,“ říká Lucie Hinnerová.

Ta již v sídle firmy UAX v Bernarticích nad Odrou na Novojičínsku absolvovala řadu zkoušek a měření – jejich výsledkem je ucelená golfová kolekce. „Baví mě, že mohu kombinovat barvy, materiály, střihy,“ říká Lucie Hinnerová, která testuje jednotlivé komponenty celé golfové sady. Ta vzniká v posledních týdnech, na již hotové části kolekce navážou zcela nové kousky, které Lucie spolu s vedením UAX navrhne.

„Protože jsem sám golfovým nadšencem, rozhodl jsem se dosavadní golfovou kolekci, která byla v naší celkové produkci oblečení pro volný čas zastoupena pouze nepatrně, rozšířit a více se jí věnovat. Věřím, že spolu s Luckou vypracujeme takové oblečení, které bude nejenom trendy, ale také pohodlné a získá si přízeň nejen dospělých, ale i dětských golfistů,“ říká majitel firmy UAX Radek Leskovjan.

Lucie Hinnerová je hráčkou Golf Clubu Brno, v roce 2014 se stala mistryní ČR ve hře na rány, v témže roce byla českými sportovními novináři zvolena Golfistkou roku. Ještě jako amatérka se stala nárovní mistryní v letech 2012 a 2013, v roce 2013 byla akademickou mistryní ČR, v roce 2012 byla druhá na Mezinárodním mistrovství žen ČR a v roce 2012 reprezentovala ČR na Mistrovství světa družstev v Turecku.

Firma UAX je předním českým výrobcem oblečení a doplňků pro volný čas. Vznikla v roce 1997 a sídlí v Bernarticích nad Odrou v okrese Nový Jičín. Mezi oblíbené výrobky s nezaměnitelným designem a barevností patří zejména trička a mikiny s potiskem, kalhoty, kraťasy, nejrůznější doplňky, tašky, atd. Firma UAX spolupracuje a obléká řadu osobností, mezi dlouholeté zákazníky patří také velké české firmy. Více na www.uax.cz .

Zdroj: http://www.patriotmagazin.cz/golfistka-hinnerova-se-stala-tvari-golfove-kolekce-firmy-uax//